Lapset Huppari vetoketjulla Puuvilla - isoli
49,99 € Sis. ALV:n
Ekologisesta puuvillasta valmistettu vetoketjuhuppari. DILLINGin pehmeä ja kestävä huppari, joka kestää lapsesi päivittäiset seikkailut ja usein toistuvat pesukerrat. Hupparissa on pieni logo rinnassa ja kaksi sivutaskua. Huppari on valmistettu paksusta ja kestävästä materiaalista, ja siinä on istuvuutta parantavat resorireunat.
Väri
Koko
Lukumäärä
Yhteensopivat tuotteet
Tiedot
- Tuotenumero
- PG-5387-0118-478
- Materiaali
- 100 % luomupuuvilla
- Materiaalin paino
- 240 gr/m2
Istuvuus :Normaali
Puuvillan luonnolliset ominaisuudet
Pehmeä ja mukava – luomupuuvillamme on pehmeä ja kestävä laatumateriaali. Tämä pitkäkuituinen puuvilla on kestävää ja tehty käytettäväksi vuodesta toiseen.
Toimitusketju
Vaadimme avoimuutta ja jäljitettävyyttä kaikissa prosesseissamme ja koko toimitusketjussamme. Toimittajiemme on noudatettava eettisiä toimintaohjeitamme, joissa määritellään tuotteidemme valmistusta koskevat kemikaalivaatimukset.
Lue lisää
01
Puuvilla Turkista

02
Kehrätty Turkissa

03
Neulottu Valko-Venäjällä
04
Värjätty Turkissa

05
Leikattu Turkissa

06
Ommeltu Turkissa
Ilmainen toimitus
Ilmainen toimitus yli 80 € ostoksissa
100 päivän palautusoikeus
Palautukset hyväksytään 100 päivän kuluessa
Toimitus
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää






